Edis Muhteşem Sahne Performansı ile 10 Bin Seyirciyi Mest Etti


Dünya standartlarında konser ve etkinlik deneyimlerini sanatseverlerle   buluşturan YBY Woods, Edis ile muhteşem bir konsere daha imza attı. Edis, sahne kostümü, dansçıları ve sahne şovlarıyla YBY Woods konser alanını dolduran herkesi büyüledi. Yıldızların altında gerçekleşen Edis konserini 10 bin kişi izledi. 

Konserden festivale, tiyatrodan spora birçok kültür, sanat ve eğlence deneyimlerini bir arada yaşatmaya odaklanan YBY Woods, Türk pop müziğinin yıldızı Edis’i İstanbul’un en büyük sahnesinde ağırladı.

Kemerburgaz Kent Ormanı’nın eşsiz yaz havasında gerçekleşen konserine Benim Ol şarkısıyla çıkan Edis, dansları ve koreografileriyle seyircileri adeta büyüledi. Arıyorum, Martılar, Çok Çok, Dudak gibi hit şarkılarına coşkuyla eşlik edilen Edis, sahneden hayranlarıyla sohbet de etti. Ünlü sanatçı, yüksek enerjisi ve güçlü sesiyle YBY Woods konser alanını dolduran müzikseverlere eğlenceli anlar yaşattı.

Yaşadıkları deneyimin insanları ve insanların içinde bulundukları toplulukları pozitif biçimde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; gökyüzünün altında, ormanın içinde eşsiz konser deneyimleri yaratmaya devam ediyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir