‘Superman’ Henry Cavill yeni filmi için Antalya’da

Son olarak Servet Operasyonu, İntikam Vakti ve The Gentlemen sinemalarıyla gündeme gelen İngiliz direktör Guy Richie, yeni sineması için Antalya’da. Başrollerinde Henry Cavill ve Eiza Gonzalez’in yer aldığı “The Ministry Of Ungentlemanly Warfare” isimli sinemanın çekimlerinin başladığı belirtildi.

Yaklaşık iki yıl evvel başrollerini ünlü oyuncular Jason Statham, Hugh Grant, Aubrey Plaza, Josh Hartnett, Cary Elwes ve Bugzy Malone’nın paylaştığı Hollywood imali “Operation Fortune” sinemasının sahnelerinin tamamına yakınını Antalya’da çeken Ritchie, yeni sineması için de Antalya’yı tercih etti.

ÇEKİMLER NEREDE YAPILIYOR?

Yönetmen Ritchie’nin kentteki ikinci sinemasının büyük bir kısmı, Antalya EXPO botanik parkında ve Demre, Muratpaşa, İbradı, Konyaaltı, Kemer, Akseki, Serik, Finike, Alanya, Döşemealtı ve Manavgat üzere birtakım ilçelerde çekilecek.

DC cihanında Superman rolüyle akıllara kazınan İngiliz oyuncu Henry Cavill, “The Ministry Of Ungentlemanly Warfare” sinemasının setinden birinci kareyi paylaştı.

Savaş, dram ve tarihi içerikli sinemada ABD’li oyuncu Eiza Gonzalez de yer alacak.

FİLMİN KONUSU NE?

İkinci Dünya Savaşı devrinde geçen sinemanın konusu şöyle: “İngiliz ordusu Almanya ordusu tarafından mağlubiyete uğratılmaktadır. Bu durum üzerine Winston Churchill, centilmen savaş kurallarını bir kenara bırakarak bir karşı atılım yapmak ister. Hedefi, bir asker topluluğunu düşman çizgisinin gerisine gizlice sızdırmaktır. Askerler, hayati tehlikesi olan bu planı öldürülme ihtimallerini bilerek kabul eder. Sağlam bir birlik kurulmasıyla Naziler’e karşı değerli galibiyetler elde edilir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir