Beşiktaş’ın 2.5 milyon Euro’luk teklifini kabul etmeyen Nathan Redmond veda etti

Yeni dönem öncesi şimdi takımına destek yapmayan, gündeme aldığı Halil Dervişoğlu ve Dusan Tadic’i ezeli rakipleri Galatasaray ile Fenerbahçe’ye kaptıran Beşiktaş; takımda tutmak için uzun müddettir uğraştığı Nathan Redmond’da da hayal kırıklığı yaşadı. Siyah beyazlıların fedakârlık yaparak yıllık fiyatta teklifi 1.8 milyon Euro’dan 2.5 milyon Euro’ya kadar çıkarmasına karşın ikna edemediği İngiliz futbolcu toplumsal medyadan yayımladığı şu bildiriyle kulübe veda etti:

EN güzel TARAFTAR SiZSiNiZ 

“Geldiğim birinci günden beri bana yalnızca sevgi ve dayanak gösterdiniz. Vodafone Park’taki akşamlar, derbi akşamları ve tüm başka birlikte yaşadığımız anlarda – güç periyotlarda de şahane devirlerde de – siz her vakit en harika ve en gürültülü dayanağı verdiniz ve benim sizlerin dünyadaki en uygun taraftarlar olduğunuzu fark etmemi sağladınız!

ŞÜKRAN DUYACAĞIM

Ben ve ailem için oraya geri dönmeyecek ve bu sene siyah beyaz formayı giymeyecek olmak sıkıntı bir karar lakin orada sizlerle geçirdiğim bir dönem için ve birlikte oluşturduğumuz sahiden özel anılar ve öykümüz için hayat uzunluğu sizlere şükran duyacağım. Gelecekte her vakit ekibi takip ediyor olacağım. Size bundan sonrası için şansların en hoşunu diliyorum. Bu bir elveda değil, bu bir görüşmek üzere.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir